כל מה שרציתם לדעת על פני סטוקס

אם אתם רוצים להתחיל לסחור בבורסה באופן עצמאי, חשוב שתדעו כי כיום בבורסה ישנן כמה וכמה סוגי מניות ביניהן: מניות רגילות של חברות וארגונים גדולים, מניות הנהלה, מניות בכורה, ועוד. עם זאת אחד מסוגי המניות שהתגלו ככאלה שכדאי להשקיע בהן הן מניות פני סטוקס המאפשרות מסחר בסכומים מזעריים.

אבל מה צריך לדעת על מניות פני סטוקס ועל השקעה בבורסה במניות מסוג זה?

כדי להכיר את הדרך להתחיל לסחור בצורה ראשונית בבורסה כמו גם כדי לבצע מסחר בשוק ההון למתחילים: חשוב לדעת כי בין סוגי המניות לאנשים שמתחילים לסחור בבורסה בולטות מניות פני סטוקס. מניות אלה הפכו נגישות יותר עבור הציבור הרחב ועבור אנשים שרוצים לסחור במניות בצורה עצמאית. בנוסף באמצעות חברת מסחר טובה ניתן להכיר יותר סוגי מניות ואתם המניות הספציפיות האלה.

אבל מהן המניות האלה?

מניות מסוג זה הן כאלה אשר המחיר שלהן נמוך יחסית למניות אחרות הנסחרות בשוק ההון. מחיר המניות מסתכם ב 5 $ והוא יכול להיות גם במחיר נמוך של 0.80 סנט.

פני סטוקס הן מניות שנחשבות נמוכות להפליא כאשר הן  מבין המניות הכי זולות בשוק ההון . קונספט רכישת מניות זולות הגיע אל הבורסה בניו יורק היישר מלונדון שם מניות של חברות קטנות ולא מוכרות היו נסחרות במחירים זולים במיוחד כמו גם עבור מחיר זעום של  0.80 סנט. בעבר המניות נסחרו באנגליה בסכום של בקושי פני אחד. בשל כך נחשבות המניות גם כאלה המכונות "מניות אגורות" וזאת בעולם הפיננסיים.

אבל מדוע המניות כה זולות?

מניות מסוג זה נחשבות זולות במיוחד משום שכפי שהזכרנו הן נסחרות בהשקעה בחברות קטנות ולא מוכרות. עם זאת חשוב להכיר מעט את החברות שאת המניות שלכם אתם רוכשים וזאת באמצעות חברת השקעות וברוקרים מומחים שיוכלו להכווין אתכם אל ההשקעה הנכונה והבטוחה.

בנוסף על מנת להכיר את זירת המסחר, חשוב להתחיל לסחור בהדרגה, ולא להשקיע ביותר מחברה אחת או שתיים לשם ההתחלה.

סיכויי רווח גדולים

בכל הנוגע למניות פני סטוקס,  חשוב לדעת כי במידה ויש לכם את התקציב המתאים, מומלץ דווקא להתמיד בהשקעות במניות פני סטוקס, כאשר סוגי מניות אלה נחשבות מניבות פרי במקרים שונים של השקעה בבורסה.

רכישת מניות של חברה קטנה ולא מוכרת שהופכת גדולה בן לילה יכולה להוליד רווחים ענקיים, והכל מהשקעה של עד 5 דולרים במניה. בנוסף המניות לא זוכות לסיקור רווח או לסיקור בכלל וזאת משום שהן נחשבות לא מוכרות, מה שמייצר יותר רווחים למחזיקי המניות אשר כן הבחינו בהן והשקיעו ברכישת הפני סטוקס.

בשל כל אלא מומלץ להכיר יותר את סוגי המניות השונים בשוק ההון תוך הכרה של הבורסה הישראלית והאמריקאית באמצעות לימודי שוק ההון.

איך אפשר לסחור במניות מסוג זה?

כדי לסחור במניות אלה לא צריך לחקור יותר מידי או לעבוד קשה. פנו אל החברה או הברוקר המתמחה במסחר במניות מסו זה תוך שאתם מקבלים את כלל המידע אודות רישום המניות בבורסה, כמו גם מידע על  גובה העמלות על פעולות שונות אשר מתבצעות ברכישת המניה.

גלילה לראש העמוד