אילו שירותים נלווים מציעות חברות תקשורת?

היום יותר מתמיד, חברות תקשורת הן הרבה יותר מכאלה המשכירות בעבורנו תשתית אינטרנט ומוכרות לנו שירותי ספק אינטרנט. מדוע זה קורה? ובכן, התחרות גוברת, סל השירותים הקיימים הולך וגדל ככל שטכנולוגיות חדשות מגיעות לחיים שלנו והחברות השונות מבינות שעל מנת לתת ללקוח את החוויה השלמה והמלאה, עליהן לדעת להציע לו הרבה יותר מעבר. כך קורה שחברות התקשורת מציעות שירותים שונים ומגוונים, מה שבהחלט מקל עלינו ציבור הלקוחות ומאפשר לנו להוציא הרבה יותר. בפעם הבאה שאתם הולכים לסגור על חבילה כלשהי עם חברת תקשורת, מומלץ לברר אילו שירותים נלווים היא מציעה. וכדי שתקבלו מושג ברור יותר על מה מדובר, הנה כמה מהשירותים הנלווים המוכרים והטובים ביותר שחברות התקשורת מציעות.

שירותי סייבר והגנה מתקדמים

חברות תקשורת מציעות ללקוחות בדרך כלל שירותי סייבר והגנה בסיסיים למדי. עם זאת, אם אתם בעלי עסק נגיד ושומרים מידע רגיש ברש האינטרנט, חברות רבות כמו למשל ספק אינטרנט ITC, ישמחו להציע לכם חבילת סייבר מקיפה שתבטיח לכם הגנה מרבית על החומרים הרגישים.

שירותים נלווים חברות תקשורת

אחסון על גבי ענן

בעבור עסקים או עצמאיים המאחסנים כמויות גדולות של מידע מדובר בשירות מצוין. בענן ובשרת הווירטואלי שמציעות חברות, ניתן לאחסן מידע רב במרשתת ולמעשה לגשת אליו מכל מקום. מומלץ לבחור אגב בחברה הנותנת את השירות הזה, אך כזו שגם מצטיינת בהגנה על מידע מפני פריצות כדוגמת ITC, למען שמירה והגנה על המידע הרגיש שלכם.

רכישת דומיין ותמיכה של ספקית האינטרנט

עוד שירות מצוין שמציעות חלק מחברות התקשורת, הוא רכישת דומיין שהיא למעשה כתובת של אתר אינטרנט בעבור הלקוח, בין מדובר באדם פרטי המעוניין באתר מסיבות כלשהן או בין אם מדובר בחברה או העסק. בנוסף, חברות מסוימות אפילו מציעות שירותים של הקמת אתר וסיוע בתפעול ובאחסונו בשרתים. בעבור מי שמחפש שירות כולל ומקיף מדובר בפתרון נוח, נגיש ונהדר.

מיילים והעברת נתונים בנפח גדול

חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מצביעות על כך שבעלי עסקים וחברות שבחרו בשירותים שלה, נהנו מדרכים פשוטות וקלות להעביר ולאחסן מידע בצורה נוחה ויעילה. כשמדובר בהעברה חד פעמית של מיילים גדולים עם קבצים כבדים, יש שיטות לעשות זאת, אך הן לא הדבר הכי משתלם בטווח הארוך. על כן, אם אתם יודעים שתידרשו להעביר על בסיס יומיומי קבצים גדולים וכבדים, מדובר בשירות נלווה מצוין בעבורכם.

מוקד תמיכה טכנית בזמינות גבוהה במיוחד

שוב, מדובר בשירות מעולה בעיקר בעבור עסקים וחברות גדולות. חברות תקשורת גדולות ומנוסות יודעות להציע תמיכה טכנית ושירות תיקונים עם מענה מהיר במיוחד, 24 שעות ביממה, גם בסופי שבוע. כשאנחנו מדברים על עסק עם פעילות בעצימות גבוהה, במיוחד כזה המשתמש בשירותים נלווים רבים, מדובר בשירות שהוא כמעט הכרחי.

 

גלילה לראש העמוד