השקעה בנדל"ן: האם זו השקעה משתלמת לטווח ארוך?

השקעה בנדל"ן

השקעה בנדל"ן מהווה ללא ספק השקעה משתלמת לטווח הרחוק, וזאת בשל הביקוש אשר רק הולך וגדל כמו גם התשואות הנאות אותן ניתן לקבל למשך שנים רבות. מה הופך ההשקעה בנדל"ן לחיונית דווקא בעידן הנוכחי? על כך ועוד – במדריך הבא.

השקעה בנדל"ן – השקעה בטוחה, בייחוד בעידן כלכלי מורכב כפי שאנו חווים כיום

נגיף הקורונה הוביל לא מעט ישראלים למחשבה מחודשת בכל הקשור לנתיבי ההשקעה שלהם. למעשה, אם רבים החליטו להשקיע בשוק ההון, כיום ניתן לראות תנועה הולכת וגוברת לאחד מפלטפורמות ההשקעה הטובות ביותר – נדל"ן. זה לא סוד שיוקרה המחייה בישראל נחשב לבין הגבוהים בעולם, ולכן שוק הנדל"ן בישראל מאפשר למשקיעים לקבל תשואה גבוהה לאורך שנים רבות. התנודות בשוק ההון בשילוב של משבר כלכלי חריף מובילים למחשבות מחודשות, ולכן אם יש לכם כסף פנוי ואתם מתלבטים כיצד להשקיע אותו אין ספק כי זה הזמן לחפש דירות למכירה בתל אביב שמתאימות להשקעה. תל אביב נחשבת לעיר המבוקשת ביותר למגורים, גם כאשר ישנו משבר כלכלי. משום כך, רכישת דירה בעיר לטובת השקעה יכולה לאפשר לכם לקבל שקט כלכלי לאורך שנים, כל זאת בהתאם למסגרת התקציב שלכם.

השקעה בנדל"ן

מדוע שוק הנדל"ן מהווה נכון להיום את ההשקעה הטובה ביותר?

בניגוד לאפיקי השקעה אחרים, בשוק הנדל"ן ניתן לקבל תמורה טובה יותר לכספכם, וזאת במידה ואתם מאתרים נכס למגורים או למסחר אשר אותו תוכלו לשפץ במידת הצורך ולקבל תמורות רווח גבוה יותר. זאת ועוד, באמצעות השקעה בנדל"ן ניתן להרוויח עצמאות כלכלית בדמות הכנסה פסיבית אותה ניתן לקבל בהתאם לדמי השכירות. אולם, מדובר בהשקעה משמעותית ולכן נדרש לבצע איתור של נכס מתאים באמצעות משרד נדל"ן אשר מתמחה בתחום. בכך, תוכלו לאתר נכסים פוטנציאליים אשר יניבו בעבורכם רווחים, באזורי ביקוש. מאחר ועקומת הביקוש למגורים היא לרוב קבועה וצומחת, לא קיים חשש כי לא תוכלו למצוא שוכרים באזור (בייחוד בעיר מבוקשת כמו תל אביב) ובשילוב של יוקר המחייה מדובר בהשקעה בטוחה לחלוטין, במידה ואכן מבצעים אותה באמצעות ליווי מקצועי.

ניצול הזדמנויות: דווקא בעת הנוכחית

מעבר למשבר הכלכלי החריף אשר נגרם כתוצאה מנגיף הקורונה, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לנצל את ההזדמנות ואת הירידה המינורית במחירי הדיור לצורך ביצוע רכישה של נכס. דווקא בתקופה של משבר, ניתן לאתר לא מעט הזדמנויות עסקיות בדמות הנחה משמעותית וכן דירות אשר משתחררות לשוק, ולכן דווקא עכשיו חשוב לנצל את ההזדמנות וליצור קשר עם משרד נדל"ן מוביל אשר ידע לספק לכם את המעטפת המקצועית הטובה ביותר לצורך איתור נכס, רכישה וכן בחינת הסיכונים. לרוב, תשואה מרכישה של דירה יכולה להגיע לאחוזים נאים, ועל כן בדקו זאת לפני ביצוע הרכישה.

גלילה לראש העמוד