לייקים בפייסבוק: הדרך של העסק ליצור נוכחות ברשת

חלק מהותי משיווק ופרסום ברשתות החברתיות ובייחוד בפייסבוק נוגע ליצירת נוכחות אותה ניתן לבצע באמצעות לייקים ותגובות. כיצד תוכלו גם אתם לייצר לעצמכם נוכחות חזקה? על כך ועוד – במאמר הבא.

נוכחות ברשת: חלק חיוני מתהליך של פרסום ושיווק ברשתות החברתיות

עולם השיווק והפרסום השתנה באופן משמעותי בעשור האחרון, בייחוד לאור כניסתן של הרשתות החברתיות אשר חוללו מהפך בהרגלי הצרכן. אם בעבר הצרכנים הגיעו באופן פיזי לחנות, כיום רבים מבצעים חקר ברשת ובעיקר ברשתות החברתיות בעבור שירותים/מוצרים. פייסבוק מהווה נכון להיום את הפלטפורמה החברתית הגדולה ביותר בעולם, וע"פ מחקר אשר נערך לאחרונה עולה כי 60% מהגולשים נכנסים לפייסבוק בעבור ביצוע רכישה. בשל התחרות העזה, נוכחות ברשת הפכה למרכיב חיוני אשר יקבע האם בית העסק שלכם יהיה עסק מצליח או שמא כושל. על מנת לבסס נוכחות ברשת החברתית, ניתן לקנות לייקים בפייסבוק דרך חברה מקצועית אשר שירות של עוקבים אמיתיים כמו גם לייקים. למעשה, מדובר בשירות הכרחי אשר בעזרתו תוכלו להגדיל את הכוח שלכם ברשת החברתית, וזאת מתוך הבנה כי ככל שמספר הלייקים של העמוד והפוסטים יהיה גבוה יותר – כך הוא ייתפס ע"י הגולש כאמין יותר. ככל שמספר הלייקים גבוה יותר, כך ניתן בהתאם לכך להגביר את רמת המעורבות של הגולשים באמצעות תגובות ועל כן מדובר בדרך אחת אשר מאפשרת לכם ליצור נוכחות.

לייקים בפייסבוק- הדרך של העסק ליצור נוכחות ברשת

אילו עוד צעדים ניתן לנקוט בעבור קידום העסק בפייסבוק?

צעדים נוספים אותם תוכלו לבצע הם קמפיינים אשר נועדו להגדיל את החשיפה לבית העסק, וזאת באמצעות הנחות או חשיפה של השירות/מוצר של בית העסק. מדובר בקמפיינים אשר מסייעים לשמור על קשר עם הלקוח, כמו גם לייצר חשיפה בעבור לקוחות פוטנציאליים. על מנת לבצע את הקמפיין בצורה נכונה, חשוב לפנות לחברה אשר מתמחה בתחום של קמפיינים בפייסבוק וזאת בכדי לבצע אפיון של הלקוחות, בחינה של הצרכים שלהם ובהתאם לכך בניית תוכנית אסטרטגיה אשר מבוסס על קמפיין מדויק ומדיד. נוסף לכך, חשוב לייצר תוכן איכותי אשר מעניק ערך מוסף ללקוח בעמוד העסקי וכן להעלות סרטונים אשר בהחלט יכולים להגביר את הנאמנות של הלקוח, באמצעות סרטון מהוקצע או סרטוני לייב בהם ניתן לענות על שאלות הלקוחות כמו גם לתת להם את המענה בהתאם לתוכנית אסטרטגית מובנית.

בקרה על נוכחות ברשת: הכרחית בעבור הצלחה

מאחר ונוכחות ברשת מורכבת מלא מעט גורמים, חשוב מאוד להיות במעקב ולבחון את תגובות הלקוחות. ראשית כל, יש לבצע את הרכישה של הלייקים כמו גם עוקבים וכן לוודא כי בעמוד העסקי שלכם אין תגובות שליליות אשר עלולות לפגום באופן ממשי בנוכחות שלכם. על כן, יש לוודא כי אתם נוקטים בפעולות סדורות ומבוקרות.

גלילה לראש העמוד