מפאנלים סולאריים ועד הבורסה: השקעות משתלמות לטווח ארוך

אם בעבר רוב ההשקעות בבורסה התבצעו באמצעות מסלולי מניות, כיום ניתן לראות לא מעט נתיבי השקעה משתלמים אשר מגלמים בחובם אפשרות לקבלת תשואה גבוהה ויציבה. מהם המסלולים אותם מומלץ להכיר? אנחנו כאן עם כל הפרטים החשובים.

מסלולי השקעות חדשים – זה הזמן להיכנס לתחומים חדשים

שוק המניות חווה תנודות דרמטיות בשנים האחרונות, ולכן לא מעט משקיעים וכנראה גם אתם שוקלים לגבי נתיבי השקעה יציבים ונוחים, עם תנודות מועטות וגמישות מלאה לאורך הדרך. מאחר ושוק ההון מתפתח בקצב מדהים, לא פעם אתם כמשקיעים לא נחשפים למסלולי השקעה שונים – ועכשיו הגיע הזמן. להלן כמה ממסלולי ההשקעות המשתלמים לטווח הרחוק, אותם מומלץ להכיר ולבחון:

פאנלים סולריים

אחד התחומים המתפתחים והמסקרנים של השנים האחרונות הוא פאנלים סולאריים אותם מתקינים על גגות, לצורך ייצור חשמלי עצמאי. התקנה של פאנלים סולאריים על גג הבית הפרטי שלכם יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בחשבון החשמל, כמו גם לתרום לצורך ייצור חשמל אקולוגי ופחות מזהם. מאחר ומדובר בתחום אשר הולך וצובר תאוצה, אין ספק כי מדובר בהשקעה משתלמת לטווח הרחוק – הן בשל השמירה על הסביבה כמו גם האפשרות לייצור חשמלי עצמאי אשר אינו תלוי בחברת החשמל. באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום תוכלו לקבל לא רק תשואה נאה לכספכם אלא גם מעטפת מקצועית לכל אורך הדרך, כולל אחריות מלאה בגין ההתקנה.

מפאנלים סולאריים ועד הבורסה השקעות משתלמות לטווח ארוך

נדל"ן

אחד המסלולים הטובים ביותר להשקעה אם לא הטוב שבהם הוא כמובן שוק הנדל"ן הזוכה לביקוש שיא. אם בעבר רוב ההשקעות בתחום היו דווקא למגורים, כיום ניתן לראות זינוק במספר ההשקעות דווקא בתחום של משרדים. באמצעות הון ראשוני נמוך יחסית תוכלו לרכוש משרד ולהשכיר אותו לחברות ולעסקים, ובהתאם לכך לקבל מדי חודש סכום כסף קבוע לחשבון הבנק.

תיק השקעות מנוהל

באמצעות תיק השקעות מנוהל תוכלו לבצע פיזור של השקעות במגוון רחב של תחומים, ובכך לספק לעצמכם נתיב יציב של הכנסה פסיבית. תיק השקעות מנוהל מהווה הזדמנות מצוינת לא רק להשקעה כספית אלא גם לחשיפה למגוון רחב של מסלולי השקעה, למשל רכישה של מניות, כאשר מומלץ לנהל את התיק באמצעות מנהל תיק השקעות מומחה לתחום. מדי רבעון תוכלו לקבל ישירות למייל שלכם את ביצועי התיק, כמו גם לבצע מעבר בין מסלולים שונים – בהתאם לצרכים הנדרשים שלכם. מאחר והכניסה לתיק השקעות מנוהל היא נמוכה באופן יחסי, מדובר בנתיב המתאים לכולם, בשל היכולת לשלב מגוון של מכשירים פיננסים גם בעת משברים.

מחסן

בשל הביקוש האדיר לאחסון של מוצרים כמו גם פריטים, נתיב השקעה אידיאלי הוא מחסן. באמצעות רכישה של מחסן תוכלו לספק לחברה את האופציה לאחסן את החפצים, ובהתאם לכך לקבל סכום כסף הנע בין כמה עשרות לאלפי שקלים.

גלילה לראש העמוד