כמה עולה הליך השתלת שיער בטורקיה?

אחד מטיפולי האסתטיקה הנפוצים ביותר כיום הוא השתלת שיער. רבים מהגברים שסובלים מהקרחה, מדווחים על ירידה בביטחון העצמי ובתחושת הערך. בין אם נקבל את זה כסיבה לגיטימית ובין אם לאו – זהו המצב בחברה שלנו. לא רק גברים סובלים מהקרחה. התופעה קיימת גם אצל נשים רבות שסובלות הידלדלות בשיער. אצל נשים, מראה של הקרחה הוא אינו שכיח ורבות מהן מחפשות פתרון.

בעבר, הפתרון להשתלת שיער היה כרוך בהתערבות כירורגית משמעותית. ההשתלות היו תהליך ארוך, מסובך ויקר עם אחוזי הצלחה נמוכים יחסית להיום. עולם השתלות השיער התפתח הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת העלויות. כיום יש אפשרות לבצע את ההליך בזול ובאופן מקצועי ומשביע רצון. לשם כך אפילו לא נצטרך להרחיק מאד אלא פשוט לעלות על מטוס לטורקיה.

שיטות חדשניות להשתלת שיער

פריצת הדרך המשמעותית בתחום הגיעה משתי שיטות השתלת שיער שנקראות DHI ו FUE שהן למעשה שתי וריאציות על אותה טכניקה. ניתן לקרוא על תהליך השתלת שיער בטורקיה במגזין balding, מגזין שעוסק בתחום באופן מעמיק. בקצרה נסביר ששיטת הFUE משלבת בין הוצאה של שיער תורם מהעורף והשתלתו במקומות הדורשים השתלה. הכל נעשה בעזרת מחט קטנה וחדה – ספיר (SAPPHIRE). בשיטת הFUE, שהיא הוותיקה יותר, צריך לפתוח את הערוצים לפני ההשתלה. כלומר לבצע חתכים קטנטנים באזור המושתל. שיטת הDHI היא למעשה השתלה ישירה של זקיק השערה הנקצר. השיטה הזו מאפשרת יותר דיוק בכיוון השערה וגם בהשתלה במקומות צפופים.

כמה עולה הליך השתלת שיער בטורקיה

עליות השתלה

העלות הכוללת של הטיפול בטורקיה בבית חולים מסודר ועל ידי רופא מוכר וצוות עם ניסיון, יכול לנוע בין עשרת אלפים לחמש עשרה אלף ש"ח. אלו המחירים להשתלות בשיטת DHI/FUE החדשניות. הכל תלוי כמובן במספר הזקיקים שישתלו בסשן. צריך לזכור שלא ניתן להשתיל יותר מ6000 זקיקים בפעם אחת. אם מישהו יציע לכם את זה, כדאי להיות ספקנים, משום שהוא עשוי להציע לכם טיפול יקר יותר שיכול לסכן את ההצלחה של הטיפול ולהשאיר אתכם עם אזור תורם (קרקפת) דליל מידי, ופה חשוב לציין שגם במקרים כאלה עשויה להתרחש רשלנות רפואית – לכן מוטב להיות ערניים לכך.

עלויות מסביב

למעשה, ניתן לבצע את כל הטיפול בביקור אחד בטורקיה כאשר את הבדיקות המקדימות עושים מהארץ בעזרת תמונות. זה משאיר אותנו עם עלויות מאד מינימליות יחסית:

  • טיסה: תלוי בתאריכים כמובן, תעלה בין 180 ל 300 דולר.
  • מלון: היינו ממליצים לקחת מלון טוב, בכל זאת אתם עוברים הליך רפואי לא פשוט. בשביל שני לילות, נחשב עד 250 דולר.
  • הסעות: מוניות מ/אל שדה התעופה, המלון ובית החולים יסתכמו בעוד כ150 דולר.
  • עלויות אוכל ועוד הוצאות מסביב, נחשב עוד כ 200 דולר.

שימו לב שכל העלויות כאן עוגלו כלפי מעלה. ובהחלט ניתן להתנהל גם בפחות כסף. בסה"כ, העלויות אינן גבוהות ושוות בהחלט את הגשמת החלום: שיער שופע ומראה צעיר.

גלילה לראש העמוד