מערכת ERP: כך מנהלים היום משאבים בתחום אשראי חוץ בנקאי

מערכת ERP

מימון חוץ בנקאי הוא הליך מורכב ורב שלבי, שדורש ניהול צמוד באמצעים הכי יעילים שאפשר. בדיוק לשם כך קיימת ERP, ובפרט מערכת ERP של "תפנית" שמותאמת בדיוק לשוק הזה ולתהליכים הספציפיים שלו. אז איך מערכת ERP של תפנית יכולה לעזור לכם?

תפנית – הפתרון המועדף

מערכת ERP מיועדת לניהול המשאבים של העסק, אבל המערכת של תפנית נותנת יותר מזה: היא מותאמת לתהליכים העסקיים הספציפיים של מגזרים מסוימים, ובפרט לארגונים או חברות שעוסקים באשראי חוץ בנקאי. ניהול פעילויות כמו מתן וקבלת הלוואות, יהיו חלק מהניהול הכספי הנרחב שמאפשרת מערכת כזו, לצד ניכיון כרטיסי אשראי, ניכיון המחאות ועוד. כדאי להכיר את המערכת של tafnit  אשר מציעה יכולות כאלה ונוספות. פתרון ה-ERP של תפנית מיוחד בהתאמתו לכל עסק שעוסק בתחום, לפי התהליכים העסקיים הייחודיים שלו: ניהול משאבים יעיל, ניהול בקרה וביקורת בפתרון מקיף, אינטגרטיבי ומודולארי, לצד אפשרות להתממשקות עם תוכנות צד ג'.

יתרונות ה-ERP של תפנית לעסקים

למעשה, מערכת ERP נותנת מענה לחברה או ארגון בתחום הספציפי שלה בהתאם לתהליכים העסקיים וצרכי ניהול המשאבים שלה. בצורה כזו, כל היבט של הפעילות, דוגמת מימון חוץ בנקאי, נגיש לעובדים ולהנהלה בקלות ובמהירות, בממשק קבוע וסטנדרטי. למערכת אפשרויות נוספות לניהול המשאבים כמו פעילויות ניהול קשרי לקוחות (CRM), שיווק העסק, הנהלת חשבונות, ניהול שרשרת אספקה (ייצור, רכש, מלאי) וכל זה נוסף לתכונות הייחודיות שלה וההתאמה שלה לתהליכיים העסקיים של הארגון. המערכת יכולה להתממשק בקלות עם מערכות צד ג' אחרות, אך ככל הנראה לא תצטרכו את זה כי במערכת של תפנית יש את כל התכונות והאפשרויות שארגון או חברה צריכים.

ניהול משופר

בזכות המערכת ניתן לרכז את כל המידע והפעילויות במקום אחד. במקום מערכות מרובות שמהוות פתח לכפילויות מידע ולטעויות, מתקבלת גרסה אחת של האמת לכל העובדים והמנהלים. התהליכים הופכים להיות יותר פשוטים והחיבורים ביניהם הופכים ליותר טבעיים וקלים למימוש. גישה זו עדיפה בהרבה על המצב שבו מקימים בהדרגה מערכות נפרדות ככל שהעסק מתרחב לתחומים חדשים. תוכנה לניהול לקוחות, תוכנה אחרת לניהול כספים, אולי כלי ייעודי לניהול מימון חוץ בנקאי – עדיף לנהל את הכול ביחד.

ERP באחסון בענן

מערכות ERP דוגמת זו של תפנית, זמינות כיום גם לשימוש באחסון בענן, התקנה על שרת הלקוח או הוסטינג. לא משנה במה תבחרו, עדיין מוטלת על הלקוח האחריות לניהול השוטף. הגמישות של המערכת היא יתרון עבור לקוחות, גם בכל הנוגע להיבט התפעולי וגם באחסון של המערכת בענן בעת הצורך.

התאמה לכל ארגון או חברה בתחום

מערכת ERP מותאמת גם לחברות או ארגונים פרטיים וגם לגופים מוסדיים. המערכת פותחה בידי חברת מטריקס, אחת החברות המובילות בתחום הטכנולוגיה בעולם, כך שאין ספק שמדובר במערכת משוכללת שתדע לעשות כל מה שארגון או חברה צריכים באופן המקצועי והיעיל ביותר, תוך התאמה אישית לכל ארגון.

לסיכום

ניהול משאבים בתחום אשראי חוץ בנקאי יכול בהחלט להפוך ליעיל יותר באמצעות מערכת ERP של תפנית, שמותאמת לתהליכים העסקיים הייחודיים של המגזר הזה. ההתאמה של המערכת הן לגופים מוסדיים והן לגופים פרטיים הופכת אותה לפתרון המושלם עבור ארגונים או חברות שעוסקים בתחום.

גלילה לראש העמוד