הכירו את חברת מלאנוקס, המובילה בתחום שבבי התקשורת

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את המושג ״הייטק״? הרבה אנשים חושבים על משרדים גדולים עמוסי מחשבים עם הרבה מספרים וקודים כאלו ואחרים, יש את אלו שחושבים ישר על התנאים, המשכורות והבונוסים הגדולים וכמובן שאסוציאציה נפוצה של אקזיטים וחברות הזנק. האמת היא שזה מאוד תלוי בחברה, אבל בגדול כל הדברים הללו קיימים כך או אחרת בעולם ההייטק. עם זאת, כדי להבין באמת מהי המשמעות של זה ולמה עבודה בהייטק היא הדבר הכי משתלם שיש, שווה להכיר את החברות המובילות שעושות שינוי בעולם הלכה למעשה. מלאנוקס היא דוגמה נפלאה לחברה ישראלית כזו. אם אתם מחפשים עבודה בהייטק או שוקלים ללכת ללמוד מקצוע שיעזור לכם להיכנס לתוך העולם הזה, שווה בהחלט להכיר אותה ולהבין פחות או יותר מה מחכה לכם.

על חברת מלאנוקס

מלאנוקס טכנולוגיות הוקמה במרץ 1999 על ידי אייל וולדמן, שי כהן, מיכאל כגן ושותפים נוספים. את הדרך שלה החלה מלאנקוס כספקית של שבבי תקשורת בתקן InfiniBand שמטרתם להאיץ את תעבורת הנתונים בין שרתים ואביזרים שוני לרשת לפתרונות אחסון. בגדול מדובר על טכנולוגיה פורצת דרך שהצליחה לגרום לשיפור משמעותי בביצועים, באמינות ובשימוש של שרתי מחשבים. בפברואר 2007 הונפקה החברה בנאסד״ק לפי שווי של 510 מיליון דולר. מיום הקמתה רכשה החברה לא מעט חברות אחרות בתחום בסכומים בהחלט מרשימים, כאשר השיא היה רכישתה של ענקית הטכנולוגיה אנבידיה. ב-2020. ניתן למצוא מידע רב על החברה ועל האפשרויות בה לעובדים פוטנציאליים באתר של החברה, אך בגדול צריך להבין כי מדובר בענקית הייטק ישראלית לא קטנה. היא מציעה מגוון אפשרויות שונות לעובדים מבחינת אתגרים ועניין, תגמולים משמעותיים ואופק מקצועי בלי שום ספק. היתרון המשמעותי הוא שזו חברה שמגייסת במקביל גם אנשים עם ניסיון וגם כאלו שהם חדשים בתחום ההייטק וזהו בהחלט מקום נפלא לצמוח ממנו.

 

 

איפה אפשר לעבוד?

כמובן שבאופן טבעי המיקום הוא הרבה פעמים שיקול די רציני כשמחפשים עבודה בהייטק וכאן יש עוד יתרון משמעותי בעבודה של מלאנוקס. אם אנחנו מדברים על ישראל למשל, אז כמובן שניתן לעבוד קודם כל בתל אביב, אבל ממש לא רק. למלאנוקס יש שלוחות גם ברעננה, קריית גת, באר שבע ותל חי. מעבר לכך, מי שמחפש אתגרים חדשים מעבר לים אז יש גם לא מעט אפשרויות לרילוקיישן לשלוחות בעולם כמו ארצות הברית, סין, תאילנד, הודו ועוד.

שבבים זה העתיד

אז בגדול מלאנוקס עוסקת אולי בתחום החם ביותר בעולם ההייטק – תחום השבבים. שבבים זה הכל היום והם נמצאים בכל מחשב – החל מהסמארטפון שלנו ועד למחשב ברכב שלנו. ככל שהדרישות הולכות וגוברות והמכשירים הללו מתפתחים ונעשים מורכבים יותר, כך יש צורך בשבבים חזקים וטובים יותר שיתמכו בהם. בדיוק בגלל זה מדובר על תחום שנמצא בנסיקה מתמדת ולא בטרנד חולף.

לעבוד בחברה גדולה באמת

בארצות הברית יש את אפל, גוגל ואמזון. בישראל יש את מלאנוקס שהיא בלי ספק המובילה כשמדובר על פיתוח וקדמה. מי שמחפש כניסה בטוחה לעולם ההייטק בהחלט רצוי שייכנס לאתר ויתעניין במשרות הפנויות. מדובר על מקום מעולה עם אופק למי שרק מתחיל בתחום ובית מעולה גם למי שכבר יש לו ניסיון ו״קבלות״.

מכאן אנחנו לגמרי ממליצים לכם לקבל מידע נוסף לגבי התנאים והתגמול וזה כבר משהו שמדבר בפני עצמו. מחפשים עבודה בהייטק? מלאנוקס זה בלי ספק מקום שכדאי לשאוף אליו.

גלילה לראש העמוד