ספרי קודש לשעות הפנאי: והפעם – ספרי הרב מרדכי אליהו

מחוברים לעולם הדת והרוח היהודית? ובכן, זה לא משנה אם אתם מגדירים את עצמכם כמסורתיים או דתיים אדוקים או בכלל כחילונים, אם יש בכם ניצוץ ואתם שואפים ללמוד ולדעת עוד, כנראה שאתם כבר מכירים לא מעט טקסטים חשובים, קוראים ומתעניינים בכל הזדמנות שרק צצה לה. אם אכן כך הדבר, אנחנו מניחים שאתם גם תמיד מחפשים ללמוד עוד ולהרחיב את תחומי הידע שלכם, ולכן אנו רוצים להכיר לכם את הספרים הנהדרים ואת המורשת של אחת מהדמויות החשובות ביותר של העם היהודי בעידן הנוכחי – הרב מרדכי אליהו זצ״ל. בואו ננסה להבין מי היה בכלל הרב ומהי המורשת שלו, מה מיוחד כל כך במגוון הספרים שהשאיר אחריו ואיך ניתן לרכוש כיום את הספרים שלו במחירים מעולים ומשלוח עד הבית.

ספרות הרב מרדכי אליהו – כך תשיגו את הספרים המומלצים

מי שרצה לקנות בעבר את ספרי הרב מרדכי אליהו ובכלל ספרי קודש מסוגים שונים, נאלץ היה לחפש חנויות ספרים יהודיות שלא תמיד יש בשפע בכל מקום, ולשלם לא מעט על כל ספר, זאת בהנחה שבכלל מצליחים למצוא את הספר שמחפשים. ובכן, תשמחו לשמוע שהיום התמונה היא שונה בתכלית ושכל ספרי הרב מרדכי אליהו זמינים לרכישה אונליין. תוכלו לרכוש אותם דרך אתר אוצר ספרים שמציע מגוון עצום של ספרי קדוש במחירים הטובים ביותר כולל משלוחים מהירים עד הבית. כעת, בואו נכיר יותר לעומק את מורשת הרב אליהו את ספריו.

על מורשת הרב מרדכי אליהו

הרב מרדכי אליהו נולד במרץ 1929. הוא היה פוסק, מקובל ומנהיג דתי פופולרי ואהוב שהשאיר אחריו הרבה ידע וחכמה שלא יסולאו בפז לדורות הבאים. הרב מרדכי אליהו כיהן בשלל תפקידים חשובים בעולם הדת ובין היתר בתפקיד הראשון לציון והרב הראשי לישראל.

 

 

 

הרב ידוע בעיקר בשל האמונה הגדולה שלו לחיבור כל העם היהודי. הוא ניהל שיח פורה עם כל אוכלוסיות ישראל וקירב במידה רבה את הציבור הדתי לציבור החילוני בארץ. הרב עודד גיוס של בני ישיבות וכן תמך ביציאה לעבודה של הציבור הדתי והחרדי בישראל. בואו נדבר קצת על הספרות המיוחדת שלו.

ספרי הרב מרדכי אליהו

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע הרב הזה היה כל כך מקובל ואהוב עוד בימי חייו, היא שעם השנים הוא תרם תרומה גדולה לעולם ההלכה היהודי וכתב עשרות ספרים וכתבים המבארים הלכות ומנהגים של העם היהודי. בין היתר כתב הרב ספר לפירוש עדכני של שולחן ארוך, ספר מקיף הנוגע לדיני טהרה ודיני משפחה, ספר מקיף וכולל על הלכות יום יום וחולין, ספרים מקיפים המדברים על הלכות השבת ועל הלכות חג ומגוון מקבצי שאלות ותשובות חשובים.

כל אותם הספרים מהווים מצפן רוחני לא רק לרבנים גדולים, זרמים אדוקים בדת, ישיבות וכדומה, אלא משמשים הרבה מאד אנשים מסורתיים שמחפשים את דרכם באופן עצמאי ואפילו אנשים שהם חילונים בהגדרתם שרוצים לנסות ולהתקרב טיפה יותר אל עולם הדת והמצוות.

בחרו את הספרים שמעניינים אתכם

שווה בהחלט להיכנס לאתר ולראות את היצע הספרים הגדול שמוצע שם. אם עולם הרוח והיהדות קרובים ללבכם, סביר ביותר שתמצאו ספר אחד או שניים לפחות שהם רלוונטיים לגביכם ועוסקים בנושאים שמעסיקים אתכם לא מעט.

זכרו שאת כל הספרים באתר אתם יכולים להזמין עד אליכם במשלוח מהיר עד הבית וכמובן שמדובר על מחירי הספרים הטוב ביותר שתוכלו למצוא, כל זה מבלי שבכלל צריך לקום מהכיסא. קריאה מהנה!

גלילה לראש העמוד